Haber

Konyaaltı Belediyesi hizmet içi eğitim çalışmalarına hız verdi

Konyaaltı Belediyesi, ilçe genelinde verilen hizmetleri iyileştirmek amacıyla işçilere verdiği hizmet içi eğitim faaliyetlerine hız verdi.

Geçtiğimiz günlerde belediye çalışanlarına afet anında yapılması gerekenler konusunda uzman eğitmenler tarafından çeşitli eğitimler veren Konyaaltı Belediyesi, çalışanlara yönelik hizmet içi eğitimlerini sürdürüyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde görev yapan işçiye yüksekte çalışırken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda uzman eğitmenler tarafından teorik ve uygulamalı olarak anlatıldı. Kamu Yararı Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Halk Masası çalışanları, vatandaşların talep ve sorunlarına nasıl daha hızlı yanıt verileceği ve çözüm üretilebileceği konusunda bilgilendirildi.

ORYANTASYON EĞİTİMİ

İnsan Kaynakları Müdürlüğü Konyaaltı Belediyesi’nde işe yeni başlayan personele, belediye başkanı, müdür yardımcıları ve birim müdürlerinin tanıtıldığı ve birimlerde ne tür hizmetlerin verildiği oryantasyon eğitimi verirken; Son olarak eğitimler kapsamında polis çalışanına yönetmelik ve mevzuat hakkında bilgi verildi.

EĞİTİMLER DEVAM EDECEK

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, kurum içi eğitime çok önem verdiklerini belirterek, “Konyaaltı’nda yaşayan her bir vatandaşımıza kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu doğrultuda da vatandaşlarımıza hizmet içi eğitimler vermeye devam edeceğiz. belediye personeli.”

aslanapa-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu