Haber

Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği üyeleri bir araya geldi

Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği tarafından klasik olarak düzenlenen “Üye Buluşmaları”nın bu yıl 8’incisi gerçekleştirildi.

Dernek Başkanı Mustafa Büyükkafalı, Selçuk Üniversitesi Anamas Konukevi’nde düzenlenen programda derneğin projeleri ve faaliyetleri hakkında konuştu.

Derneğin 11 yıllık geçmişe sahip bir sivil toplum kuruluşu olduğunu anlatan Büyükkafalı, her yıl düzenledikleri klasikleşmiş üye toplantılarının 8’incisinde yeniden üyelerle bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını söyledi.

Dernek bünyesinde ağaç dikme ve doğa yürüyüşleri, fotoğrafçılık kulübü ve bisiklet camiasının da faaliyet gösterdiğine işaret eden Büyükkafalı, “Tüm sponsorlarımıza ve destekleri için Beyşehir Belediyemize teşekkür ediyorum. Bu dernek ve faaliyetleri, siz değerli üyelerimiz ve bize inanan sponsorlarımız.Onun dışında maddi ilişkimiz var.İşimiz yok.Emeği ve desteği geçenlere şükranlarımı sunuyorum.” söz konusu.

Konuşmaların ardından etkinliğe katılan üyelere dernek ve bağlı kulüp ve toplulukların yürüttüğü faaliyetlere ilişkin görseller gösterildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu